• <

Adresa Čajkovského 1511, 738 01 Frýdek-Místek tel 558 437 147 • 558 637 285 mailtiskarnaklein@tiskarnaklein.czvelkoformat@tiskarnaklein.cz facebook

Vážení zákazníci,

s ohledem na to, že se konec roku nenápadně, avšak nezadržitelně blíží, připravili jsme pro vás již nyní nový katalog PF a novoročních přání. Chceme vám tímto umožnit dostatek času na klidný výběr.

Při té příležitosti se nezapomeňte mrknout i na vaši zásobu reklamních předmětů a případně ji dopllnit či přidat něco nového. Zde je odkaz na katalog reklamních předmětů, který mámi fyzicky k nahlédnutí u nás na firmě, kde vám k nim a jejich potisku poskytneme více informací. 

Přání k novému roku a Vánocům nemusíme dlouze představovat. I v dnešní moderní době, kdy se mnoho věcí řeší elektronicky, zůstávají novoroční a vánoční přání oblíbeným způsobem, jak se vhodně připomenout svým blízkým, přátelům a obchodním partnerům. 

Můžete si vybrat z našeho katalogu pro rok 2024 nebo si nechat vytvořit přání na míru.

Na našich webových stránkách jsme zveřejnili jeden z katalogů pro rok 2024. Stačí si vybrat a napsat do objednávky počet kusů, číslo vybraného vzoru, vlastní text a logo či podpis, který do vytvořeného novoročního přání zařadíme.

Katalogy jsou také k dispozici ve tištěné podobě přímo v sídle naší firmy. Výhodou je, že si tak můžete přání prohlédnout přesně tak, jak bude vypadat na zvoleném materiálu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

 

kolektiv Tiskárny KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

TOP