• Reference


Adresa Čajkovského 1511, 738 01 Frýdek-Místek tel 558 437 147 • 558 637 285 mailtiskarnaklein@tiskarnaklein.czvelkoformat@tiskarnaklein.cz facebook

Naší největší referencí je to, že fungujeme od roku 1991. Každý rok se snažíme rozšířit či zkvalitnit naše služby pořízením nové technologie, SW či různým školením. Jen v minulém kalendářním roce jsme vyhotovili více než 10.000 různých zakázek.

Vážíme si vaší přízně, protože jste to vy, naši zákazníci, kteří nás posouvají dál.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Děkujeme paní Zápalkové za dobrou referenci a především milé povzbuzení do další práce. 

Baška 3. června 2019

Vážení pánové Kleinwächtrové, milí zaměstnanci Tiskárny Kleinwächter holding, s.r.o.

S velkým potěšení a úctou k Vaší práci vám všem ráda sděluji, že bašťanský Zpravodaj byl označen lektorkou Falko Universum Mgr. Helenou Sedláčkovou, jež pořádá každoročně kurzy a školení „Obecní zpravodaj a radniční noviny“, mezi tři nejlepší zpravodaje Moravskoslezského kraje! Tohoto ocenění si je třeba vážit o to více při skutečnosti, že obec Baška, s necelými čtyřmi tisíci obyvateli, se řadí úrovní svého obecního periodika bok po boku městům Frenštát (Frenštátské listy) a Opavě (Opavská hláska), což je opravdu potěšitelné.

Proto přijměte všichni veliký díky za kvalitně odváděnou práci, za váš cit pro tvorbu periodika, grafické zpracování a péči, s jakým náš zpravodaj děláte. Ať vám přináší tato práce potěšení a spoustu spokojených zákazníků, kteří vám jsou neustále příznivě nakloněni.

Děkuji ještě jednou.

Dajana Zápalková, zodpovědná za obsahovou náplň Zpravodaje Baška.

TOP